A Ju Kujtohet Kënga ‘Oj Anita Vajza Ime’, Kaq E Bukur Është Tani Anita E Flora Gashit

Kishte pushtuar zemrat e secilit prej nesh me këngën e saj ‘Oj Anita vajza ime’.

Flora Gashi me këtë këngë kishte prekur thuajse secilin njeri kur e dëgjonte këtë këngë.

Vargje prekëse dhe shumë emocionuese i kishte bërë në këtë këngë Flora Gashi, për Anitën, shkruan Gazeta NewBorn.

Por tani Anita është rritur, është bërë një vajzë bukuroshe që secili mashkull do ta kishte lakmi ta merrte atë.

Vetë Flora Gashi ka postuar një foto të saj në Instagram/Gazeta NewBorn/

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.