Adea Pula bëhet gati për të dal, shikoni si është veshur e rregulluar

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël,
Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën si gjithmonë po duket tejet e bukur dhe atraktive.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.