Adelina nuk po gjen kohë për vetën, shikojeni si duket

Adelina Tahiri po vazhdon të jetë më e komentuara edhe pse ka kohë të gjatë që nuk ka publikuar asnjë këngë.

Ajo u bë nënë së fundi dhe ndryshimet po vërehen edhe në pamjen e saj, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja nga Maqedona, pavarësisht dëshirës për të qenë në top formë, duket se nuk po i a del.

Ajo para pak çastesh ka publikuar një foto ku duket se nuk ka arritur të heq kilogramët e tepërt pas shtatzënisë.

Adelina siç dukët nuk po ka edhe aq kohë të merret me vetën, pasi që po i përkushtohet bebes së saj.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.