Aktoret e njohura kapen prej flokësh, nuk do ta besoni dot se cili ishte shkaku

Aktoret e njohura Nicole Kidman dhe Amber Heard janë zënë shesh xhirimin e një filmi.

Ky lajm është bërë i ditur nga “National Enquirer”, i cili ka raportuar se fituesja e “Oscar” dhe aktorja 31-vjeçare kanë pasur një konflikt në xhirimet e filmit.

Shkak i këtij konflikti është bërë aktori Johnny Depp.

Mësohet se Nicole i ka thënë ish- bashkëshortes së Depp se ajo nuk është aktore.

Gjithashtu bëhet e ditur se zënka e tyre ka shkuar deri në kapje flokësh.
Nuk dihet nëse dy aktoret do të munden ta përfundojnë filmin së bashku.

Nicole nuk i ka pëlqyer aspak mënyra se si Amber ka trajtuar mikun e saj, Johnny Depp gjatë divorcit të tyre.
Kjo gjë bëri që Nicole të mos tregon respekt nga Amber si aktore, duke thënë se ajo më shumë vlerësohet për pamjen e saj sesa për talentin, – ka thënë një burim për “National Enquirer”.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.