Andrra vishet krejt zi, por vëmendjen e tërheq fustani i varur në muri!

Andrra Destani është tashmë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë e njohur si nusja e Sinan Hoxhës, e tashmë ka shumë fansa,
Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme e të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur krejt zi, duke u shfaqur super joshëse.

Por vëmendjen e merr velloja e saj e varur në muri.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.