Arbër Zeneli golë shënoi, nëna e tij përlotet nga gëzimi në stadiumin “Fadil Vokrri”

Arbër Zeneli golë shënoi, nëna e tij përlotet nga gëzimi në stadiumin “Fadil Vokrri”
Para pak minutash ka përfunduar ndeshja e futbollit mes Kosovës dhe Bullgarisë.
Golashënuesi i vetëm në këtë ndeshje nga kombëtarja jonë ishte, Arbër Zeneli.
Në mesin e mijëra futbolldashësve, në stadium ishte edhe nëna e Zenelit e cila iu gëzua pa masë epërsisë me Bullgarinë .

Indeksonline iu sjellë një video të realizuar gjatë momentit, kur Zeneli shënoi golin fantastik. /Indeksonline
video

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.