Brenda shtëpisë luksoze të Teuta Selimit

Është ndër zërat më të spikatur të muzikës, ani pse është orientuar shumë kah muzika turbo folk, zhanër ky që gjeneron më shumë të ardhura, shkruan “Kosovarja”.

Teuta e njohur dhe e pëlqyer prej shumë vitesh, është gjatë gjithë kohës e angazhuar për çka edhe fiton mirë materialisht.

Edhe bashkëshorti i saj merret me muzikë. Pra, që të dy janë në të njejtën fushë dhe punojnë e fitojnë mirë së bashku, shkruan “Kosovarja”.

Teuta, që është nënë e dy djemve, po duket shumë bukur. Familja jetojnë jashtë Kosovës dhe në një shtëpi mjaftë luksoze

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.