Tri përfitime shëndetësore të ecjes në kohën e dimrit

A keni menduar ndonjëherë se çfarë dobie ka ecja në temperatuart e ulëta të dimrit? Më poshtë keni 3 përfitime të kësaj pyetje. Rrezet e diellit në stinën e dimrit për kocka të forta. Të merrni vetëm 1 minutë vitamin D në ditë dhe 2-3 herë në javë...

A po e nis një lidhje të re Atifete Jahjaga, pas divorcit nga bashkëshorti? ja detajet intresante (Video)

Ish-Presidentja Atifete Jahjaga, tash e një kohë i ka dhënë fund martesës së saj me Astrit Kuçin, me të cilin ishte deri në përfundim të mandatit si presidente. Por pas divorcit, Jahjaga nuk ka folur asnjëherë për këtë, kurse ish-bashkëshorti tashmë...

Serbia nis të hakmerrët ndaj Kosovës, prek aty ku nuk duhet!

Shteti serb po hakmerret në qytetarët e Kosovës për shkak të taksës që i është vënë nga autoritetet qeveritare të Kosovës. Këtë po e bënë duke i bllokuar autobusët me udhëtarë nga Kosova që të kalojnë nëpër Serbi. Në kohën kur shumë bashkatdhetarë...

Category - BALLINA

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.