Learta me trupin si peshk Kaq bukur i rri fustani, i la nën hije kunatat

Po thuajse nuk ka dit qe nuk komentohet e nuk shkruhët pë rejen e Shyhrete Behlulit se qfar beri si u vesh me kend po pin kaffe e gjera te tilla transmeton Trendi-ks.info

Por si duket Learta krejt këtë vemendje te portaleve ka kthyer ne te miren e saj dhe te biznesit të saj ku po e shfrytzon ket vemendje te medias online.

Learta duke e par qe gjdo foto komentohet e saj dhe behet lajm ajo ështe shum aktive ne rrjetet sociale sidomos ne Instagramin e saj privat ku poston foto nga me te ndryshmet.

Por një foto qe ka postuar ne mesin e kunatav të saj Learta e merr gjith vemendjen me trupin dhe me fustanin e saj elegant e qe i rrije për mrekulli asaj. Trendi-ks.info

Gigi do që ta shëndoshë këtë pjesë të trupit të saj

Edhe pse është një modele shumë e vlerësuar, Gigi Hadid duket se nuk i shpëton dot kritikave në internet, cfarëdo që të bëjë.

Pas vitesh të tëra në industrinë e modës, megjithatë ajo e di si të përgjigjet, duke e thënë hapur atë që mendon. Kur isha më e mbushur, prapë disa nuk kënaqeshin, ndërsa kur u dobësova dolën gjëra të tjera.

Njerëzit vazhduan të tregohen të këqij, e thonë: “oh, ajo është kockë e lëkurë”, dhe unë u them, “po, e di që duhet të kem një fundshpinë më të plotë . E kuptova, edhe mua më pëlqen, nuk ka nevojë ta përsërisni. Po përpiqem të ha hamburger e të bëj ushtrime për këtë punë”, është shprehur 23-vjeçarja!

Era Istrefi bën tatuazh në Amsterdam

Ylli kosovar me famë botërore, Era Istrefi, shumicën e rasteve është nëpër udhëtime jashtë vendit.

Së fundmi, ajo ka vendosur ta vizitojë Holandën.

Istrefi nëpërmjet disa imazheve të ndara në InstaStory duket se po kalon mirë në kryeqytetin e vendit, në Amsterdam.

Gjatë kësaj vizite, këngëtarja shqiptare ka vendosur që të bëjë një tatuazh në krahun e saj.

Ndryshe, Era Istrefi është një nga emrat më të njohur të yjeve kosovare në botë, e cila ishte pjesë e Kampionatit Botëror të Futbollit 2018.

Nuk do shpëtoni dot nga “turpërimi”, WhatsApp vjen me ndryshimin që nuk do ju pëlqejë aspak

Aplikacioni juaj i preferuar i mesazheve, WhatsApp po redukton funksionin e tij ‘unsend’.

Kështu, aplikacioni do të ndalojë së përpjekuri të fshijë mesazhet tuja të turpshme nga telefonat e përdoruesve të tjerë pas 13 orësh.

Platforma e mesazheve lejon përdoruesit të fshinin mesazhet, duke përfshirë GIF dhe videot, deri në një orë pas dërgimit të tyre. Por, tashmë nëse pajisja e marrësit do të jetë e fikur apo pa internet, pas 13 orësh dhe 8 minutash, mesazhet tuaja nuk do të fshihen.

Aplikacioni aktualisht shpenzon një kohë të pakufizuar duke u përpjekur për të fshirë mesazhet që ju jeni penduar që i keni çuar, por tashmë do të heqë dorë pas 13 orësh, tetë minutash dhe 16 sekondash.

Ndryshimi do të thotë se mesazhet nuk do të largohen nga telefonat e marrësve nëse pajisja do ishte e fikur gjatë asaj kohe, sipas WABetaInfo.

Pas afatit përfundimtar, përdoruesit e WhatsApp do jenë në gjendje të fshijnë mesazhin vetëm nga pajisja e tyre.

“Të kam dashur… ende të dua!” Kujt po ja shpall dashurinë Bleona?

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar klipin e saj më të ri me titull “Monster”.

Këtë herë ajo ka postuar në faqen e saj në Instagram një foto nga klipi dhe krahas saj shkruan:

“Nuk kam asnjë grimcë urrejtje në zemrën time për ty, nëse të kam dashur më parë…unë ende të dua. Kështu që qëndro larg nga unë!”,-përfundon Bleona.

Nuk dihet nëse këto vargje Bleona ja ka dedikuar dikujt ose jo.

Oriola Marashi del më reçipeta në mes të Parisit!

Modelja seksi Oriola Marashi këto ditë gjendet në Paris.

Pasi u shfaq me pamje të ndryshuar nga brune në bjonde duket se Oriola nuk di të ndalet.

Ajo dhe fotografi Endrit Mërtiri kanë pozuar në një foto sëbashku dhe ajo që bie në sy është se modelja shfaqet me reçipeta në mes të Parisit.

Nuk është hera e parë që Oriola provokon me pamjen apo hiret e saj në rrjete sociale dhe jo vetëm.