E bija i thotë nënës së saj: Përse po na shpenzon paratë, kur sëmundja do ta merr jetën? Mos u bë e çmendur!

E kërcënuar nga vdekja për shkak të kushteve të rënda shëndetësore, një nënë ka marrë edhe fyerje të rënda nga njerëzit. Karen Land është një nënë angleze e 5 fëmijëve që zbuloi se kishte kancer dhe tani është në fazën përfundimtare të sëmundjes...

Video që ju bën ta lini duhanin: Dallimi mes mushkërive të shëndetshme dhe atyre të duhanpirësve

Kjo video tronditëse e tregon dallimin mes mushkërive të një duhanpirësi dhe atyre të një personi të shëndetshëm Në video janë dy palë mushkëri, ato të një duhanpirësi që mbajnë ngjyrë të zezë dhe kanë problem të fryhen, dhe ato të kuqet që i...

Si të eliminoni venat me hudhra – Rezultat i shpejtë dhe do ju mahnisë

E dini se venat shfaqen në sajë të akumulimit të gjakut? Ka menyra si mund të eliminohen. Pervec ndërhyrjeve kirugjikale është e rëndësishme të dini se në mënyrë që ato të mos shfaqen sërish duhet të bëni ndryshime në stilin tuaj të jetës dhe të...

Category - KURJOZITETE

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.