Këto janë fjalët e Nysret Muqiqit për binjakët e Albatritit dhe Egzonës

Ditën e sotme Albatrit Muqiq dhe Egzona Brahimaj janë bërë prindër për herë të dytë, .Egzona solli në jetë binjakët, vajzë e djalë, të quajtur Elia dhe Erald. Kanë qenë të shumta urimet që çifti kanë marrë në këtë ditë të madhe për ta, e nuk kishte...

A po ia bënë edhe një vëlla ose motër të bijës Fitorja e “RTK”-së?

Fitore Rexhepi është ndër fytyra më të njohura të ekranit. Një imazh tashmë i njohur për të gjithë, shkruan “Kosovarja”. Fitorja është pjesë e botës së medias prej 15 vitesh dhe e ka dëshmuar zotësinë e saj në gazetari dhe moderim. Edhe sharmi dhe...

Ky është këngëtari shqiptar që zgjedh nënën para gruas

Këngëtari i njohur ka treguar pse gjithmonë nëna është para gruas. Alban Mehmeti në emisionin ‘Tour de cool’ ka dhënë disa arsye pse ai zgjedh nënën para gruas gjthmonë, dhe përgjigjen e tij mund ta dëgjoni në videon më poshtë: Ky është...

Category - SHOWBIZ

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.