Ky është vjehrri i Medes

Prej kohësh është zbuluar se kush është babai e kush nëna e Medes, madje janë zbuluar edhe vëllezërit e tij, që e kanë gjetur vetën pjesë të medias për shkak të popullaritetit të Medes, shkruan “Kosovarja”. Shpesh në qendër të vëmendjes është edhe...

Moti, ja temperaturat që na presin nesër

Edhe nesër na pret një mot i ftohët. Fushat me presion të lartë atmosferik të cilat e kanë përfshirë vendin do të vazhdojnë të mbeten aktive edhe për ditën e mërkurë. Në këtë gjendje meteorologjike do të mbajë mot relativisht i qetë dhe me ngrica...

‘Godet’ Albërie Hadërgjonaj, ja si e quan Remzie Osmanin

Remzie Osmani dhe Albërie Hadërgjonaj janë dy prej këngëtaret më të pëlqyera nga publiku i muzikës shqiptare. Në njërën anë Remzia është shumë aktive me këngë, mbrëmje e koncerte në Kosovë e Diaspore. Edhe Albëria ndonëse jëton në Amerikë, vjen kohë...

Category - SHOWBIZ

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.