Matini e shkrin Engjin, shikoni si e thërret

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani, Engji është një ndër këngëtaret më të përfolura. Ajo dhe nëna e saj tani janë dy prej këngëtareve më aktive të muzikës popullore. Që të dyja janë shumë aktive në rjete sociale e sidomos Engji e...

‘Kemali’ publikon foton më të ëmbël me gruan, e gjithë vëmendja shkon tek barku i saj

Burak Ozcivit dhe gruaja e tij, Fahriye evcen po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura në Turqi dhe më gjerë. Gjatë këtyre ditëve mediat turke kanë njoftuar se Fahriye e cila është në muajin e shtatë të shtatzënisë, nuk është në gjendje...

Është një nga femrat më të bukura shqiptare, por kështu dukej në fëmijëri Liberta Spahiu

Sot është një nga femrat më të bukura shqiptare dhe një prej fytyrave më të dashura të ekranit. Është një nga femrat më të bukura shqiptare, por kështu dukej në fëmijëri Liberta Spahiu Liberta Spahiu njihet për elegancën, stilin dhe bukurinë...

Category - SHOWBIZ

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.