Familja e Schumacherit publikon për herë të parë pamje nga brenda shtëpisë

Edhe pse po mbushen afro 6 vjet nga aksidenti i tmerrshëm i Schumacher, gjendja e tij shëndetësore mbetet mister për shumë njerëz.Familja e tij tregohet gjithmonë e rezervuar në dhënien e detajeve.Megjithatë, situata ka ndryshuar dhe familja e...

FILLON MEÇI – Shikoje LIVE këtu meçin Robin Krasniqi VS Stefan Haertel

Sonte do të zhvillohet dueli i vitit për boksierin shqiptar Haxhi Krasniqi. Ai për kundërshtar do ta ketë gjermanin Stefan Haertel.Kjo ndeshje ishte shtyer nga nëntori i vitit të kaluar pasi që Haertel nuk ishte në gjendje të boksonte për shkaqe...

Veq shikoni si “Çartet” tifozi i Barcelonës, thyen televizorin pas përfundimit të ndeshjes ndaj Liverpoolit

Skuadra e Liverpoolit ka arritur të bëjë të ‘pamundurën’ – pasi ka rikthyer rezultatin ndaj Barcelonës në ‘Anfield’ dhe ka arritur në finalen e madhe të Ligës së Kampionëve. Liverpool ka mposhtur Barcelonën me rezultatin 4-0 dhe tashmë do të luajë...

Category - SPORT

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.