Çfarë ndodhi kështu me ‘Xhek Setrën’?

Do të befasoheni me pamjen.

Është personazhi kryesor i serialit “Çka ka shpija”.
Aktori Naser Rafuna luan rolin e “Xhek Setres”.

Aktori i shumë roleve komike, së fundi ka humbur peshë dhe po duket me ndryshe.

E, në postimin e fundit ai është shfaqur krejtësisht i transfomruar. Nuk dihet nëse është i maskuar për t’iu përshtatur rolit, apo vërtet mosha po lë shenjat e veta, shkruan “Kosovarja”.

Naser Rafuna mbetet një ndër aktorët më të pëlqyer të humorit.
Çfarë ndodhi kështu me ‘Xhek Setrën’?

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.