E fejuara e Bleros ju lë pa fjalë me këtë imazh

Afrona aktive

E fejuara e këngëtarit, Blero Muharremit është ndër emrat e njohur, e cila është pjesë e pandashme e mediave rozë.

Modelja Afrona Dika, e cila është e pëlqyer nga një numër i madh i njerëzve po tregohet mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të shumta.

E kur jemi te imazhet, pak më parë për 171 mijë ndjekësit e saj, bukuroshja e Bleros publikoi një fotografi të bukur, në të cilën duket e mrekullueshme.

Me flokë të lëshuara dhe grim që i shkon për fytyre, e fejuara e këngëtarit të njohur ju lë pa fjalë.Blerim Muharremi dhe Afrona Dika kanë bërë të ditur se do të martohen në shtator të këtij viti.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.