E jashtëzakonshme: Loriana Kuka në finale

Xhudistja kosovare Loriana Kuka ka arritur të prek finalen e Grand Prix ‘Tel Aviv’.
Kuka në gjysmëfinale ka mposhtur britanezen Natalie Powell me ‘ippon’, në kategorinë -78 kg.

Në finalet e pret fituesja e ndeshjes mes Sampaio dhe Apotekar.
E jashtëzakonshme: Loriana Kuka në finale

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.