Egzona ka shkuar në dasmë sot, me këtë fustan e pamje do t’ju mahnisë

Egzona Muqiqi u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo tani është tejet e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe shumë tërheqëse edhe pse është nënë e tre fëmijëve,
Egzona është shumë aktive edhe në rrjete sociale ku vazhdimisht publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në një dasmë sot e ajo që mori gjithë vëmendjen është fustani dhe grimi i saj.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.