Elita i befason të gjithë, publikon pamje duke i dhënë gji djalit në qytet

Elita Rudi është moderatorja e njohur dhe shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo tani po i shijon muajt e parë si nënë e re e një djali që ajo dhe Gjiko e kanë quajtur, Zëri,Elita i befason të gjithë, publikon pamje duke i dhënë gji djalit në qytet


Sot, ajo ka publikuar një foto me djali e saj Zëri. Në këtë foto Elita shfaqet duke i dhënë gji djalit të saj në mes të qytetit.

E veshur me shumë stil, Elita me këtë pamje do të ‘shkrijë’ burrin e saj, Gjikon

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.