Eliza Hoxha humb këtë person të dashur

Eliza Hoxha, ka humbur një person të afërm.

Këngëtarja e njohur, Eliza Hoxha ka njoftuar se sot ka ndërruar jetë në moshën 88-vjeçare axha i saj.
Ajo poashtu ka bërë të ditur se varrimi i tij do të bëhet nesër në ora 18:00 në Podujevë, transmeton Indeksonline.

Shkrimi i saj i plotë në Facebook:

Sot në moshën 88 vjeçare ndërroi jetë axha im Zymer Hoxha. Varrimi i tij bëhet nesër në ora 18:00 në Podujevë.

Ngushëllime të gjithë familjarëve dhe miqëve!

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.