Endriti i Thaçit e humbi femrën më të bukur në qytet

Në mediat rozë në vendin tonë u përfol një kohë të gjatë se Drita Stublla dhe djali i presidentit të Kosovës Hashim Thaçi, Endriti janë në një lidhje, por që lidhja e tyre nuk shkoj edhe gjatë kohë, shkruan Magazina.

Endriti u nda nga Drita, ajo e cila edhe provokonte në rrjetet sociale me fotografi të cilat dyshohej se ishte me Endritin.

Tani kur nuk janë më bashkë ashtu siç thuhej, Endriti ka humbur shumë!

Drita në rrjetin social ‘Snapchat’, ka hedhur disa fotografi në të cilat tregon trupin e saj për ‘lakmi’, aq bombastik që ka.

E veshur në të bardha e me gjokksin jashtë ajo lë pa fjalë…

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.