Femër më të bukur se Almeda Abazi nuk keni parë deri më tani

Almeda Abazi cilësohet të jetë njëra ndër femrat më të bukura shqiptare.

Modelja dhe aktorja e cila së fundmi e ka sprovuar veten edhe në muzikë shpesh sjell imazhe të ndryshme për fansat e saj, shkruan lajmi.net.

E në këtë imazhin e fundit, Abazi e dëshmon se është njëra nga femrat më të bukura shqiptare edhe kur shfaqet pa makijazh.

Aktorja Abazi shfaqet vetëm ‘ujë e sapun’, por që ka mahnitur të gjithë me këtë pamje.

Theksojmë se Almeda dhe Tolgahan Sayisman së shpejti pritet të bëhen prindër të një djali.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.