Gëzimja nuse e re, nuk di të gatuajë, ja ҫfarë e detyron burrin të hajë për iftar

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe Hamza janë martuar para një muaji dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në publik e media rozë,
Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Gëzimja nuse e re, nuk di të gatuajë, ja ҫfarë e detyron burrin të hajë për iftar
Duket se Gëzimja ende nuk di të gatuajë, pasi përmes një postimi ajo ka treguar se po hanë pica.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.