“I bleva 8 mijë euro unazë, ajo kishte 4 lidhje”, aktori shpërthen ndaj ish-partneres

Rezart Veleshnja aktori i humorit të ‘Portokallisë’ ka habitur ditën e sotme të gjithë ndjekësit e tij duke treguar se si e dashura e ka tradhëtuar.

’Bota është e mbushur me plehra si Lorena Murati.Edhe e forta është se e di kush është ai hallexhiu që i shkon pas! Ta dijë ai i mjeri…

Faleminderit të gjithëve për mbështetjen por s’kam çfarë bëj më një që mban 4 përnjëherësh! Mjerë ai që bën si mjeshtër dhe mendon se e ka vetëm ai!hahaha ‘ ka shkruar në disa postime Rezarti.

Më pas ai ka zbuluar se i kishte blerë dhe një unazë diamanti 8 mijë dollarëshe.

Rezarti nuk është ndalur me kaq dhe vijon të shpërndajë statusi degjeneruese për ish-të dashurën e tij.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.