Ish i fejuari i Gentës na prezanton me vajzën e tij, kaq shumë qenka rritur ajo

Genta Ismajli ishte në një lidhje dashurie të gjatë me Milot Binakun, ku si rezultat i asaj dashurie që kishin dikur ata edhe ishin fejuar, shkruan “InfoKosova”.

Por fejesa e tyre nuk zgjati shumë dhe sikur t’iu binte mësysh dikush, ata u ndanë shumë shpejt.
Miloti gjeti një tjetër dhe u martua me të e krijoi një familje, ndërsa Genta vazhdon edhe sot e kësaj dite të jetë “single”.

E vajza e ish të fejuarit të Gentës duket se qenka rritur mjaftueshëm sa për të dal me babain e saj.

Këtë foto që do e shihni tani, ishte ish i fejuari i Gentës Miloti ai i cili e kishte hedh në profilin e tij në Instagram.

Ja sa bukur po duket me vajzën në krahë.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.