Ish reja e Hashim Thaçit po endet rrugëve e vetmuar!

Drita Stublla ishte dikur në një lidhje dashurie me Endrit Thaçin, djalin e presidentit aktual Hashim Thaçi.

Dyshja nuk e patën shumë gjatë dashurinë e tyre, Endriti dhe Drita i dhanë shumë shpejt fund asaj romance.

E tanimë të dy ndjekin rrugët e tyre ndaras.

Për Endritin thuhet se ka gjetë femër tjetër, ndërsa për Dritën akoma besohet se është e vetme.

E derisa Drita të bëj një të dashur të rangut të Endritit, apo po preferon të shëtis e vetme rrugëve si në këtë foto që do e shihni tani.InfoKosova

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.