Kaltrina shtatzënë në vendin e punës, befason me stilin e flokëve

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të dashura për publikun tonë.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit,

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në vendin e punës dhe po duket tejet bukur

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.