Kaq shumë është shëndoshur, Brikena po ‘shpërthen’ nga kilogramët e tepërt

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, Kaq shumë është shëndoshur, Brikena po ‘shpërthen’ nga kilogramët e tepërt Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Se fundim ajo ka publikuar një foto në të cilën duket se është shëndoshur shumë

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.