Kështu ia festojnë kolegët ditëlindjen Antigona Baxhakut

Antigona Baxhaku është një nga figurat e njohura të ekranit televizive, të cilën e shohim prej shumë vitesh në “RTV 21”, shkruan “Kosovarja”.

Antigona është gazetare e prezantuese e suksesshme, e cila me profesionalizmin e saj ka bërë që të jetë një nga më të njohurat e tregut medial.
Antigona Baxhaku sot ka festuar ditëlindjen dhe me këtë rast ka organizuar një tubim me kolegët, shkruan “Kosovarja”.

Festa e ditëlindjes duket tamam si Antigona – serioze.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.