Kjo nuk pritej! Milaim Zeka Ky politikan i njohur kërkoi që të dal me gruan time

Kete jave u hap sezoni iemisionit Kojshia Show bashk me te ftuarit qe ishin: Milaim Zeka dhe Gruaja e tije Eda Zeka.!
Milaim Zeka në “Kojshia show” tregoj se si një politikan i njohur deshi të dilte per të pirë kafe me gruan e tij!
Modelja ia zbulon tradhtinë Milaim Zekes, ja si reagon gruaja e Milaimit!

Shikoni kush është ai politikan i njohur:
Ne nje moment u fut nje Modele ne emision dhe duke i zbuluar nje tradhti qe Milaim Zeka kishte bere me te.! Gruja Milaim Zekes u cmend nga ky veprim i modeled shikoni si reagon ajo..!

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.