Ky është babai i Adelina dhe Zanfina Ismailit, këtë foto të vajzave të ti e ruan me shum dashuri (Foto)

Të trija të njohura, të pëlqyera nga publiku, të cilit i dhanë shumë prej vitesh.

Adelina u shndërrua në ikonë të muzikës moderne, u bë e preferuara e të gjithëve, ndërkaq Zanfina ia doli që të krijoi karrierë individuale mjaftë të qëndrueshme.

Ema, ani pse nuk preferoj të bëhej as këngëtare, as modele, aktore a prezantuese, prap arriti të bëhet e famshme dhe ta njohin i madh e i vogël, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse janë rritur larg të atit, siç kuptohet, motrat Ismaili tashmë i kanë rregulluar marrëdhëniet me babain.

Ky i fundit, në faqen e tij në Facebook e mbanë me krenari këtë foto të vajzave, të cilat në vitin 1994 ishin fotografuar pranë Dr.Ibrahim Rugovës.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.