Ky është burri dhe vajzat binjake të Vjosa Osmanit

Fotografi familjare të Vjosa Osmani.

Vjosa Osmani është njëra prej deputeteve të Parlamentit të Kosovës më të dashura për qytetarët.

Jemi mësuar që ta shohim në media duke diskutuar për çështje të ndryshme politike, por jo shpesh flitet për jetën e saj private.

Vjosa prej vitesh është e martuar me Prindon Sadriun dhe është nënë e dy vajzave binjake, Duas dhe Andës të cilat i solli në jetë në vitin 2014.

Ajo në rrjetet sociale përveç fotografive nga takimet e punës , ka lënë vend edhe për ato nga jeta private duke përshirë imazhe me bashkëshortin e vajzat.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.