Ky është personi që i ofroi Mihrije Brahës 1 milion dollarë për një natë bashkë!?

Mihrije Braha, është njëra ndër këngëtaret e cila është shumë e kërkuar nëpër dasma dhe ahengje të ndryshme.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në edicionin festiv të emisionit Rozë, ku ka treguar shumë ngjarje që i kanë ndodhur.

Se kush ka qenë personi që ia dhuroi 1 milion dollarë për ta kaluar natën me të e mësoni duke shikuar edicionin festiv.

Këtë pjesë mund ta ndiqni nga minuta 26.35.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.