Ky është personi që v. diq në vendin e punës pas she…

Ky është personi që v. diq në vendin e punës pas shembjes së dheut
Gjatë ditë së djeshme në Kopiliq të Epërm të Skenderajt dy persona janë zënë nga shembja e dheut.Per me teper binduni vet duke shtypur mbi rekl,a men me poshte dhe shiko vide,on

Fatkeqësisht njëri ka ndërruar jetë, ndërsa tjetri ka mbetur i lënduar.Gazeta “Bota sot”, mëson se, personi që ndërroi jetë është Qamil Brahimi nga fshati Kçiq i komunës së Mitrovicës.Lajmin për vdekjen e tij, e ka konfirmuar edhe djali i tij, Enisi përmes një postimi në Facebook.Per me teper binduni vet duke shtypur mbi rekl,a men me poshte dhe

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.