Ky është vëllai i panjohur i Vedatit të “Stupcave”

Vedat Bajrami është aktori më i njohur i humorit, me personazhet dhe batutat e të cilit qeshin një publik i tërë, shkruan “Kosovarja”.

Vedati i “Stupcave”, është përherë aktiv bashkë me koleget e tjerë, duke realizuar projekte e skeqe interesante dhe që gjithashtu ngjallin diskutime.

Shpesh, humori i “Stupcave” është “me spec”. Kjo tashmë dihet.

A e dinit që Vedati është dhurues gjaku? Ai, bashkë me vëllain e tij Besnikun sot e kanë bërë këtë gjest human, shkruan “Kosovarja”.
Ky është një shembull për tu ndjekur. /Kosovarja/

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.