Ky fëmijë i ëmbël, tani është një ndër aktoret më të pëlqyera kosovare

Fiona Gllavica është për momentin një ndër aktoret më të pëlqyera kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur me rolin e saj të ‘Pajtesës’ në serialin ‘çka ka shpia’.

Krahas angazhimeve që i ka në profesion, ‘Pajtesa’ është tejet aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka postuar një foto ku shihet ajo kur ka qenë e vogël dhe që duket se ajo ka ndryshuar shumë në kohë.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.