Lajm i madh për Përfaqësuesen e Kosovës vetëm pak orë para ndeshjes me Bullgarinë

Lajm i madh për Përfaqësuesen e Kosovës vetëm pak orë para ndeshjes me Bullgarinë
Benjamin Kololli në stërvitjet e sotme.

Pas kontrolleve të fundit që i janë bërë, 26 vjeçari ka rezultuar se ka kaluar problemet që kishte dhe pritet të startoj nga minuta e parë.

Benjamin Kololli mungoi në miqësoren që Kosova zhvilloi kundër Danimarkës ditë më parë. /IndeksOnline
Ylli i Kosovës, Benjamin Kololli ishte i dyshimtë për ndeshjen kundër Bullgarisë që zhvillohet nesër në “Fadil Vokrri” nga ora 20:45.

Indeksonline mëson se futbollisti i Zurichit është i gatshëm për ndeshjen e parë kualifikuese për Euro 2020.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.