Lajmi i fundit: Gjendet trupi i Emiliano Sala, ja sa metra ne thellsi te detit!

Është gjetur trupi i pa jetë i lojtarit Emiliano Sala.

Operacioni i kërkimeve për gjetjen e aeroplanit me të cilin udhëtonte Emiliano Sala ka hyrë në fazat e fundit.
Fillimisht u gjend avioni i rënë, ndërsa së fundi raportohet se është gjendur trupi i futbollistit dhe i pilotit në rrënojat e aeroplanit.
Gjendet Trupi i pajete i Sala 63 metra
ne thellsi .
Sakaq, publikohet edhe një fotografi e rrënojave të avionit “Piper Malibu”.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.