Learta e tepron sonte, vesh fustanin dhe i duken të brendshmet

Learta Jakupi në vazhdimësi po na prezanton me garderobën e saj.

Fustanet janë të preferuarit të resë së Shyhretës, prandaj edhe për ndjekësit e saj në Instagram, ajo vazhdimisht publikon ata, përcjell ORAinfo.

Por sonte ndryshe nga herë të tjera, Learta e ka tepruar me zhveshje.

Pjesa e sipërme e fustanin është e tejdukshme gjë që i zbulon Leartës një pjesë të trupit.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.