Learta me trupin si peshk Kaq bukur i rri fustani, i la nën hije kunatat

Po thuajse nuk ka dit qe nuk komentohet e nuk shkruhët pë rejen e Shyhrete Behlulit se qfar beri si u vesh me kend po pin kaffe e gjera te tilla transmeton Trendi-ks.info

Por si duket Learta krejt këtë vemendje te portaleve ka kthyer ne te miren e saj dhe te biznesit të saj ku po e shfrytzon ket vemendje te medias online.

Learta duke e par qe gjdo foto komentohet e saj dhe behet lajm ajo ështe shum aktive ne rrjetet sociale sidomos ne Instagramin e saj privat ku poston foto nga me te ndryshmet.

Por një foto qe ka postuar ne mesin e kunatav të saj Learta e merr gjith vemendjen me trupin dhe me fustanin e saj elegant e qe i rrije për mrekulli asaj. Trendi-ks.info

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.