Leonora ‘hap’ zemrën për Shën Valentin, ‘zbulon’ të dashurin e saj?

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës shqiptare.

Ajo ka sjellur për publikun shqiptar gjithmonë vetëm hite që kanë mbetur përherë në kujtesë,
Leonora është tejet aktive në rrjetet e saj sociale e sidomos në Instagram ku poston foto dhe video të ndryshme të jetës së saj.

E sot artistja ka postuar një fotografi ku shihet që ka pranuar një buçet me lule për Shën Valentin.

Leonora nuk është e martuar e as zyrtarisht në lidhje, por duket se sot këngëtarja drenicase ka vendosur ta hap zemrën. Leonora nuk është e martuar, por shikoni çfarë dhurate mori për ‘Shën Valentin’

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.