Lulja shfaqet pa grim, duket krejt ndyshe

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan Lulja shfaqet pa grim, duket krejt ndyshe
Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi, ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shfaqet e pa grimosur.

Me këtë pamje, Lulja duket krejt ndyshe.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.