Majlinda ia ‘ngjyros’ flokët Roanit, ja si po duket ai me pamjen e re

Majlinda Zeka është ndër femrat më të përfolura.

E tillë u bë pas lidhjes me Majkun e pastaj edhe pas lindjes së djalit, Roanit, shkruan ORAinfo.

Ajo ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive.

Sot ajo ka publikuar një foto të Roanit, flokët e të cilit janë shumë të bardha sikur të ishin të ngjyrosura.

Përndryshe, Roani është një fëmijë shumë i bukur dhe simpatik.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.