Më e ëmbël tortja apo Shyhretja?

Për të ishte një datë e veçantë, me ç’rast ishte ditëlindja ajo e cila ia bëri një ditë të paharruar.

Pranoi urime nga të të ndryshmet, e të pakta nuk ishin as dhuratat që ajo morri me rastin e kësaj date, shkruan Kosovarja.

Padyshim, që krahas këtyre surprizave të shumta, rendin e kishe edhe tortja që ta përmbyllte ditën e Shyhretes ashtu edhe siç e do zakoni.

Ajo publikoi fotografinë e fundit dhe përballë saj gjindej një torte glamuroze, ku edhe shfrytëzoi kohën për ti falenderuar të gjithë për urimet që iu bënë asaj.

Ani pse mbushi të 57-tat këto vite janë vetëm numra për të, për çka edhe po na dëshmon këtë dita ditës.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.