Meda e Lulja dalin bashkë në darkë, por shikoni kush po i shoqëron ata

Meda e Lulja dalin bashkë në darkë, por shikoni kush po i shoqëron ata
Luljeta Përgjegjaj është bashkëshortja e këngëtarit shumë të njohur, Medës.

Ata nga martesa e tyre kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë, Meda dhe Lulja janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ata kanë treguar se kanë dalur në darkë.

Bashkë me ta janë edhe dy këngëtaret e njohura, Vjollca Haxhiu dhe Violetë Kajtazi.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.