Mixha Bibë shkon ta kërkojë dorën e vajzës, “miqtë” e plaçkisin (Video)

Në këtë episod të “Ministrisë së Shyhretit”, si gjithmonë kishte rrethana dhe role të reja.

Kësaj radhe Mixha Bibë shkon tek një gjakovar (Fikreti) në mënyrë që të kërkojë dorën e vajzës për djalin e tij Simonin.
Por gjërat nuk shkojnë sipas planit të tij. Biba përfundon si viktimë e “miqëve” të rinj.
Mixha Bibë shkon ta kërkojë dorën e vajzës, “miqtë” e plaçkisin (Video)

Për më shumë ndiqni emisionin:

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.