Nëna e saj ka ditëlindjen, Blerona ia mbush shtëpinë me dhurata

Blerona Zeqiri është një ndër moderatoret më të komentuara kosovare.

Përveç me profesionin që bën, ajo u bë e njohur me paraqitjet e saj me plot stil dhe gjithmonë tërheqëse,
Blerona është tejet aktive në rrjetet e saj sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme.

E sot, ka postuar disa foto ku shihet se e ka uruar nënën e saj për ditëlindje e më vonë edhe ia ka mbushur shtëpinë asaj me dhurata.Nëna e saj ka ditëlindjen, Blerona ia mbush shtëpinë me dhurata

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.