Nora vishet me fustan me vija, do t’iu ‘shashtris’ me pamjen

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Përveç si këngëtare shumë e suksesshme, është pamja e saj gjithmonë plot stil dhe shumë tërheqëse ajo që e bën edhe më të njohur,Ajo, nuk po heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e në veçanti në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar disa foto ku shihet e veshur në komplete të kuqe dhe që po duket më bukur se kurrë.

Me këtë veshje dhe me zbulimin të trupit me shumë se ç’duhet, ajo do ta ‘kallë’ edhe burrin e saj, Robert Berishën.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.