Nuk i shpëton as Learta, bën këtë ndryshim të papritur në pamjen e saj

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka rregulluar thonjët dhe duart po i duken mjaftë mirë me këtë pamje.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.