Shkenca: Kjo është arsyeja përse po iu tradhtojnë partnerët

Megjithëse çdo marrëdhënie është unike, hulumtuesit në Universitetin e Queensland-it studiuan pse njerëzit kanë gjetur se ka disa faktorë që tregojnë se një person ka më shumë gjasa të tradhtojë. Sipas gjetjeve, të publikuara në Gazetën Britanike të...

Nusën e Albanit e ka marrë malli shumë për nënën, ja si e kujton atë

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit. Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë...

Një tete si Qëndresa, kaq bukur e ka veshur mbesën e saj për ditëlindje

Qëndresa Bajrami është gruaja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit. Ajo është grimere shumë e talentuar, shkruan trendi-ks.info Qëndresa tashmë është shumë e dashur për publikun. Ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme...

TECH

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.