Reja e Shkurtës ka dalë me shoqe sot, shikoni si është zbukuruar

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo përveç për me këngët e saj është e përfolur edhe për jetën e saj private Para një muaji Shkurta martoi vajzën, Gresën dhe në këtë ceremoni nuk la pa marrë vëmendjen edhe reja e saj, Erza.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqe e me këtë pamje po duket më bukur se kurrë.

Portali Trendi

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.